FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 9614050
*
nr 961 4050
STOOL
1960s,
1960-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday May 11 2015
at 19:07:50
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
6680 CLUB ARMCHAIR
leather, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Wi..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:25
-
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:09
-
6169 ARMCHAIR
+ footstool, med sidobord, "Consul" Läder,
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:04
-
6710 ARMCHAIR
Ire Möbler, Josefin Alpii, "Dormi", ben i ljust tr..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:54
-
6031 ARMCHAIR
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Sweden. "Kurva"..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:05
-
6060 ARMCHAIRS
3 pcs,
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:50
*
STOOL
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 961 4050
STOOL
1960s,
1960-tal
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 500 |
| Auction date: |
Monday May 11 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
| 8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
| 8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
| 8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
| 10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
| 10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
6680 CLUB ARMCHAIR
leather, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Wi..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:25 -
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
12 jan at 18:09 -
6169 ARMCHAIR
+ footstool, med sidobord, "Consul" Läder,
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:04
-
6710 ARMCHAIR
Ire Möbler, Josefin Alpii, "Dormi", ben i ljust tr..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:54 -
6031 ARMCHAIR
Yngve Ekström (1913-1988), Sweden. Sweden. "Kurva"..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:05 -
6060 ARMCHAIRS
3 pcs,
Auction ends
this Monday
12 jan at 20:50



