MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9614050
*
nr 961 4050
Pall
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:07:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:17
*
Pall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4050
Pall
1960-tal
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
| 8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
| 8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
| 8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
| 10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
| 10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22 -
7006 Stegpall
höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:17



